piątek, 11 października 2013

Ewa Chodakowska na jednej okładce, drugiej, Ewa Chodakowska na billboardzie, w telewizji, wyskakująca zza rogu i burząca mój marketingowy spokój.
Nie wiadomo co się stało, nagle wszyscy rozmawiają o ślubie Chodakowskiej, o tym, czy powiększyła piersi, o tym, czy chce być gwiazdą, czy nie, czy planuje dziecko, jakie cuda wyczynia podczas ćwiczeń. Sama zainteresowana twierdzi "wszystkie będziecie moje", co dumnie widnieje na jej kolejnej okładce w magazynie Cosmopolitan. Na początku jak zaczęło być o niej głośno, kojarzyłam ją z tego, że motywuje kobiety do ćwiczeń, że osiągają one niesamowite efekty dzięki regularnej gimnastyce. Teraz mam wrażenie, że jest znana z tego, że jest znana. Zupełnie jakby czekała na swoje pięć minut, by wbić się na wszystkie okładki w Polsce i by było słychać tylko o niej. Wiadomo, swoje szanse trzeba wykorzystywać, ale ktoś tu chyba przedobrzył...


No i powiedzcie mi, czym ona się różni od innych trenerów i trenerek? W czym jej filmiki różnią się od wielu innych znajdujących się na youtube? Pani Chodakowska w jakimś wywiadzie powiedziała, że nie chce być gwiazdą, że nie to jest jej celem. Coś poszło nie tak, zdjęcia z jej ślubu może zobaczyć każdy, a jej reklama rexony nie przekonuje mnie do zakupu produktu. Co Wy o tym sądzicie? Korzystaliście z jej ćwiczeń? Możecie powiedzieć, na czym polega jej fenomen? Komentujcie i wyrażajcie swoje opinie! :)