środa, 6 listopada 2013

Looqash zamieścił wpis, w którym wyjaśnił, czemu to kobiety powinny zajmować się sprzątaniem. Ja natomiast, święcie przekonana, że do gotowania zdecydowanie lepiej nadają się mężczyźni, poprę swoje zdanie paroma argumentami.

  1. Chyba każdy słyszał o Gordonie Ramsay'u. Zna się na gotowaniu jak mało kto, na tym zbudował swoją karierę, a jest mężczyzną.
  2. Wszem i wobec mówi się, że faceci są lepszymi kucharzami. Czemu więc odbierać im pole do popisu? ;)
  3. Żadna kobieta nie ugotuje tak pysznego obiadu jak jej teściowa. Lepiej oszczędzać nerwy i uczyć się od swojego mężczyzny tego, czego nauczyła go mama.
  4. Kobieta ma być sprzątaczką, businesswoman, matką, panią domu, przede wszystkim kobietą, więc nie stałoby się nic strasznego, gdyby to mężczyzna był kucharzem.
  5. Niemal każdy mężczyzna lubi się wykazać i czymś zaimponować. Można wykazać się w kuchni, podczas gdy kobieta będzie, hmm... naprawiała cieknący kran albo nieszczelne okna.
  6. Bo nam, kobietom, tak naprawdę czasem się po prostu nie chce. A skoro możemy uśmiechnąć się do swojego mężczyzny, ładnie go poprosić i dostać pyszny obiadek - czemu nie?